WYNIKI IX - OSTATNIEJ EDYCJI KONKURSU NA STYPENDIA DLA MŁODYCH DOKTORÓW I DOKTORANTÓW

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że na stronie projektu w zakładce "stypendia" umieszczone zostały listy osób, które w IX edycji konkursu otrzymały stypendium.

Poniżej przedstawiamy harmonogram podpisywania umów ze stypendystami:

16.03.2015
- Wydział Nauk Historycznych i Pedagogicznych

17.03.2015
- Wydział Biotechnologii
- Wydział Nauk Biologicznych
- Wydział Fizyki i Astronomii
- Wydział Chemii

18.03.2015
- Wydział Filologiczny

19.03.2015
- Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii
- Wydział Matematyki i Informatyki

20.03.2015
 - Wydział Nauk Społecznych
 - Wydział Nauk o Ziemi i Kształtowania Środowiska

Wkrótce stypendyści otrzymają e-mail z dokumentami, które należy wypełnić i przynieść w dniu podpisywania umowy.
Osoby, które nie mogą osobiście podpisać umowy, prosimy o pobranie ze strony internetowej z zakładki "do pobrania", załącznika nr 1 czyli pełnomocnictwa i jego uzupełnienie. Osoba, która przyjdzie podpisać umowę w zastępstwie powinna mieć wypełnione i podpisane przez stypendystę pełnomocnictwo ze sobą.

Zapraszamy doktorantów i młodych doktorów w godzinach 9:00 – 14:00 do Biura Projektów Zagranicznych,  przy ul. Krętej 1/3, pokój 36, 50-237 Wrocław.